ویژگی‌های انواع جلیقه خبرنگاری

- Advertisement -

همان طور که در مقالات یونکس گفتیم، هر شغلی باید لباس کار مخصوص خود را داشته باشد. یکی از این مشاغل خاص خبرنگاری است. همه ما، خبرنگاران را با جلیقه خبرنگاری که بر تن می‌کنند، می‌شناسیم. معمولا روی جلیقه خبرنگاران، تبلیغات موسسه و شرکتی که در آن مشغول به کار هستند، درج شده است. به همین دلیل توصیه می‌شود همه‌ی خبرنگاران از جلیقه خبرنگاری استفاده کنند.

به طور کلی در هر کسب و کاری افراد به دنبال شناخته شدن هستند؛ برای شناخته شدن باید شرکت یا محصولات خود را در دید مخاطب قرار دهند. پس بهتر است از لباس‌ها و فرم‌هایی استفاده کنند که نام شرکت و بردینگ آنها را در دید مخاطبان قرار دهند. در ادامه این نوشته از یونکس قصد داریم به ویژگی‌های جلیقه خبرنگاری و انواع جلیقه خبرنگاری بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

جلیقه خبرنگاری یونکس

مهم‌ترین ویژگی‌های جلیقه خبرنگاری

هر جلیقه خبرنگاری باید دارای ویژگی های خاصی باشد. مهم‌ترین ویژگی یک جلیقه خوب و با کیفیت، مرغوبیت جنس و نوع پارچه، کیفیت، نوع و ماندگاری چاپ است. همان طور که گفتیم بر روی جلیقه نام شرکت و بردینگ برای تبلیغات و آشنایی عموم درج شده است. 

به طور کلی در کارهای تبلیغاتی هزینه‌ای که در شروع کار صرف می‌کنید؛ ممکن است زیاد باشد، اما اگر تبلیغات هدفمند باشد حتما سرمایه‌ی شما خیلی زود برمی‌گردد. به همین دلیل همیشه سعی کنید محصولاتی که برای تبلیغات استفاده می‌کنید با کیفیت و مرغوب باشد. از پارچه ای استفاده کنید که کیفیت بالایی داشته باشد. 

به این موضوع هم باید توجه داشته باشیم که با توجه به حساسیت شغل خبرنگاری ممکن است در مکان‌های مختلف از جلیقه استفاده کنند به همین دلیل ضروری است که از جلیقه‌هایی استفاده شود که فرد در آنها احساس راحتی و آرامش کند؛ چون اگر غیر از این باشد در عملکرد فردی خبرنگار اثر منفی دارد.

انواع جلیقه خبرنگاری

همان طور که گفتیم؛ نوع تولید و کیفیت لباس‌های خبرنگاری بسیار مهم است. پس باید حتما برای انتخاب انواع جلیقه‌های خبرنگاری به کیفیت و جنس پارچه توجه داشت. جلیقه خبرنگاری در انواع مختلفی با طراحی‌ها و مدل‌های تولید می شود. برای تولید جلیقه‌ها از پارچه‌هایی با جنس کتان ۱۰۰ درصد پنبه، ویسکوز فلامنت، پلی استر پنبه و غیره استفاده می شود.

ژیله خبرنگاری یا جلیقه خبرنگاری در دو مدل طراحی و تولید می شود. در مدل اول این جلیقه ها به صورت چهار جیب بوده و با پارچه های کجراه از جنس ویسکوز فلامنت طراحی و تولید می شوند. اما نمونه دوم جلیقه خبرنگاری هشت جیب می‌باشد و به طور کلی آنها با پارچه‌های ۱۰۰ درصد کتان پنبه تولید می‌شوند.

این جلیقه‌ها بر حسب نوع سفارش و سلیقه افراد، در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شود. از سوی دیگر امکان چاپ نام شرکت و بردینگ، همچنین گلدوزی بر روی جلیقه‌ها وجود دارد. برخی از نمونه‌های انواع جلیقه خبرنگاری به شرح زیر است.

  • جلیقه های خبرنگاری موسسه می ماس
  • جلیقه های خبرنگاری سفارش موسسه خیریه
  • جلیقه های خبرنگاری کتان شش جیب
  • جلیقه های خبرنگاری کتان چهار جیب
  • جلیقه های خبرنگاری سفارش فولاد کیش
  • جلیقه های خبرنگاری سفارش مینو

تمام این جلیقه ها برای موسسه و نهاد خاصی طراحی و تولید شده که ارزش برندینگ و تبلیغات دارد.

جلیقه خبرنگاری

قیمت ژیله خبرنگاری

قیمت ژیله و جلیقه خبرنگاری یکی از مهم‌ترین عواملی است که ذهن بسیاری از افراد را هنگام خرید انواع جلیقه خبرنگاری به خود مشغول کرده است. قیمت عرضه شده برای هر یک از انواع جلیقه خبرنگاری با توجه به طراحی، کیفیت پارچه به کار رفته، نوع دوخت و سایز ژیله می‌باشد. 

نکات مهم در زمان خرید جلیقه خبرنگاری

در زمان انتخاب و تهیه جلیقه مخصوص خبرنگاری برای خود و یا گروهتان باید به نکات ساده اما در عین حال حیاتی توجه کنید تا نتیجه کار نیز مفید واقع شود. برخی از این نکات شامل موارد ذیل است:

  • جنس و کیفیت: همانطور که قبلتر نیز به جنس جلیقه خبرنگاری اشاره نمودیم، این مورد بسیار در خرید شما تاثیرگذار خواهد بود. البته کیفیت و دوام آن نیز مسئله مهمی است که با توجه به جنس آن می‌تواند متفاوت باشد. ماندگاری جلیقه پس از شست و شوی مداوم از نمونههای اهمیت جنس در خرید شما است.
  • ضمانت جلیقه خبرنگاری: وجود گارانتی اصالت کالا در زمان خرید، اطمینان خاطر خوبی به شما می‌دهد. به همین جهت شما مطمئن هستید که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خرابی در لباس، می‌توانید مشکل خود را به سریعترین شکل ممکن حل کنید.
  • رنگ جلیقه: رنگ جلیقه می‌تواند یکی از مشخصه‌های افراد در حین انجام کار باشد. به همین دلیل رنگی که جلیقه خبرنگاری دارد با توجه به حوزه کاری مورد نظر، می‌تواند متفاوت باشد. هنگام خرید باید با توجه به زمینه شغلی خود، رنگ مشخصی را انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی یونکس یکی از بهترین فروشگاه‌های ارائه دهنده انواع جلیقه خبرنگاری با کیفیت بالا با نازل‌ترین قیمت‌ها در طرح ها و مدل‌های مختلف می‌باشد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما برای خریداری ژیله و جلیقه خبرنگاری به یونکس مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + شانزده =